Doporučené firmy

Nainstalujte si flash player.

Psací a výtvarné potřeby

Firma : Psací a výtvarné potřeby
Ulice : Křenová 18
Město : Brno
Kraj : více regionů

Kontaktní osoba : Jiří Lattenberg

IČO : 65292600

Telefon: 720111152

Email : logo23@seznam.cz
Url : www.psacipotreby.net

Popis činnosti :

Děti rády kreslí, protože je to zábavná hra. Skvělá věc je, že se hrou mohou hodně naučit. Rozvíjí jejich jemnou motoriku, učí se soustředit a mohou dát své kreativitě volnou ruku. Proto je důležité podporovat kreslení.

Bruynzeel nabízí vysoce kvalitní produkty řady ColorExpress®, které jsou k tomu plně vyladěné a předvídají různé vývojové fáze dětí ve věku 2-10 let.

Řada ColorExpress® byla a je rozsáhle testována na náročné požadavky nejvyšší kvality. Pozornost při vývoji byla věnovaná všem aspektům, např.: silné odolné špičky, vysoká barevná hustota, omyvatelnost z pokožky a oděvu. Fixy nevysychají a nepropisují skrz papír. Většina výrobků je vypratelných. Zdravotně nezávadné a bez lepku.

Spolehlivé výrobky, kterými se děti těší po mnoho let. Neustále sledujeme kvalitu našich výrobků. Například, naše pastelky jsou vyráběny s přesností 0,05mm a slepeny 2 lepidly, mají fantastické barvy a vynikající krytí. Velký barevný rozsah a snadné ostření tužky, znamená, že se vaše dítě bude cítit jako skutečný umělec.

Doba používání výrobků Bruynzeel-Sakura je mnohokrát délší než u jiného zboží tohoto sortimentu. Což se ukáže při konečném součtu jako výhodnější.

bruynzeel-sakura nemá v nabídce téměř žádné výrobky, které by se vyráběly podle někoho jiného!!

Věc, kterou vám můžeme vřele doporučit jsou olejové pastely, určené pro všechny a vyvinuté Sakurou v r. 1921. Vysoce kvalitní barevná tužka s ideální rovnováhou mezi barvivem, olejem a voskem tím pak zvládne různé techniky jako kreslení, gradaci, míchání, roztírání, překrývání a následné vyškrabování až na základní odstín. Olejové pastely Sakura jsou vhodné na papír, plátno , kámen, dřevo ... a považovány za jeden z nejvíce inovačních kreslících a uměleckých materiálů od výrobců z celého světa.

Nabídka od Psací a výtvarné potřeby pro školy :