Doporučené firmy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :


Nainstalujte si flash player.

Autokemp ATC Merkur Pasohlávky

   
Firma : Autokemp ATC Merkur Pasohlávky
Ulice : Pasohlávky
Město : Pasohlávky
Kraj : Jihomoravský
   
Kontaktní osoba : Marcela Čáslavová
   
IČO : 29380324        DIČ : CZ29380324
   
Telefon: 519 427 714    
Telefon: 519 427 751    
Fax : 519 427 501  
     
Email : camp@pasohlavky.cz  
Url : www.kemp-merkur.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Autokemp ATC Merkur se nachází na břehu horní Novomlýnské nádrže, je vhodným místem pro rodinnou rekreaci, školní výlety a sportovní pobyty. Jedná se o uzavřený areál o rozloze 41,5 ha z toho vodní plocha je 23 ha, kterou tvoří dvě oddělené laguny.  
   
  Obě mají travnato-písčité pláže a pozvolný vstup do vody, což je vhodné zejména pro rodiny s malými dětmi.V části jedné z lagun je vyhrazený prostor pro milovníky naturismu. Pro návštěvníky kempu jsou zde k dispozici restaurace, stánky s občerstvením, sportovními potřebami, textilem, suvenýry a ostatním zbožím. Večery vám zpestří hudba k tanci i poslechu při venkovním posezení. V okolí kempu jsou také k dispozici diskotéky a vinné sklípky. Návštěvníkům kempu je každý večer k dispozici letní kino s pestrým programem. Ubytování je možné v bungalovech, obytných buňkách, chatkách a apartmánech. Dále nabízíme místa pro karavany nebo stany. K dispozici je zde 350 lůžek, 500 míst s elektrickou přípojkou a dalších 500 míst bez elektrické přípojky. 
   
  V areálu je nová budova sociálního zařízení se sprchami s teplou vodou. Okolí kempu je protkáno cyklistickými stezkami a přímo z kempu je možné se napojit na turistické trasy, které nás dovedou až na Pavlovské vrchy, které příjemně dotvářejí okolní krajinu kempu.


 
 
   
Nabídka od Autokemp ATC Merkur Pasohlávky pro školy :