Doporučené firmy

Email : rezervace@uskaly.cz
Url : www.uskaly.cz

Popis činnosti :

PENZION U SKÁLY se nachází uprostřed překrásné přírody Lužických hor s nejčistším ovzduším v Severních Čechách v obci Kytlice – Dolní Falknov nedaleko České Kamenice a Nového Boru. Lesními cestami, silničkami i vlakem se lze z Kytlic vydat na vycházky a výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí za pozoruhodnostmi přírody, starou architekturou i sklářskými tradicemi.

Specializujeme se na školy v přírodě, školní výlety, taneční a sportovní soustředění, dětské tábory, adaptační kurzy, mateřská a rodinná centra, rodiny s dětmi, firemní akce, školení, workshopy, teambuilding, outdoor, rodinné oslavy.

V Penzionu se nachází:

• sauna s vířivou vanou
  • restaurace s celodenním stravováním, TV
  • dětská herna
  • vybavená učebna vnitřní a venkovní
  • dětské hřiště s pískovištěm a prolézačkami
  • vzduchová trampolína
  • fotbalové a volejbalové hřiště
  • pingpongový stůl
  • venkovní altán
  • venkovní terasa s příjemným posezením
  • ohniště na grilování a opékání
  • půjčovna společenských her a sportovních potřeb
  • úschovna kol
  • v jarních a letních měsících velký párty stan
  • v létě zahradní bazén pro děti

Specializujeme se na dětské kolektivy a tomu je podřízeno v Penzionu vše. Ubytování na jedné chodbě v příjemně zařízených pokojích umožňuje pedagogům (instruktorům) mít stálý dohled nad dětmi v bezpečí uzamčené budovy.

Penzion U skály disponuje 11 pokoji se samostatným sociálním zařízením s maximální kapacitou 51 lůžek, z toho jeden pokoj je bezbariérový. Všechny pokoje jsou nově rekonstruovány. Ubytování je na jedné chodbě, proto je velmi vhodné pro školní kolektivy. V areálu penzionu je dále k dispozici 28 vytápěných 2 - 4 lůžkových chatek s maximální kapacitou 83 lůžek. Pro pedagogický doprovod nabízíme nádherně vybavené dvoulůžkové pokoje se samostatným sociálním zařízením. Náročnější návštěvníky jistě potěší luxusní apartmá pro 2 - 3 osoby v romantickém domečku z 19. století se samostatným sociálním zařízením, krbovými kamny a dobovým interiérem.

Parkování v oploceném areálu zdarma. V celém objektu je volně dostupné připojení k internetu pomocí WIFI.

Připravujeme pro Vás ve spolupráci se základnou animátorů školy v přírodě tzv. „na klíč“. K dispozici vám bude zdravotník, instruktoři, vychovatelé a pro děti zajištěn doprovodný program (lanové překážky, netradiční soutěže, taneční podložky, diskotéky, noční hra apod.)

Nabídka pro pedagogy:

Na každých 12 platících dětí má jeden pedagog pobyt včetně stravy zdarma (neplatí v měsících červenec a srpen), kávový a čajový servis pro pedagogy v průběhu celého pobytu zdarma.

Vítejte v Severních Čechách! Vítejte v kraji rozeklaných pískovcových skal, mezi nimiž si řeka Labe razí svou cestu k severu. Vítejte v kopcích a horách s mnoha rozhlednami na svých vrcholcích. Vítejte v lesích plných zvěře a vzácné květeny.

Nabídka od Penzion U Skály pro školy :

IDEÁLNÍ PROSTŘEDÍ PRO POBYTY S DĚTMI

Využijte nabídky volných termínů. Navštivte naše webové stránky a včas si rezervujte pobyt v nově zrekonstruovaném penzinu zasazeném do překrásné přírody Lužických hor. Penzion U Skály leží v oblasti s nejčistším ovzduším v severních Čechách. Ideální prostředí pro školy v přírodě, sportovní soustředění, adaptační kurzy, rodiny s dětmi, firemní školení a pořádání svateb. Možnost objednání zajímavého programu.

Volné termíny v penzionu: 1.3. - 11.4., 13. - 16.5., 4. - 6. 6., 17.-20.6., 29. 6. - 2. 7., 27. -31.8., 7.-9.9, 18. - 23.9, 25.-30.9.2016

Volné termíny v chatkách: 15.-20.5., 22.-27.5., 3. - 6.6., 12. - 16.6., 24.6.-2.7., 20.-31.8.2016

Web: www.uskaly.cz; e-mail: rezervace@uskaly.cz; t.č. 734 596 586

- vhodné pro MŠ, ZŠ, ZUŠ, rodiny s dětmi

- pokoje s vlastním sociálním zařízením;

- nově rekonstruovaný objekt

- dvoulůžkové až čtyřlůžkové chatičky

- v penzionu sauna s vířivou vanou, restaurace, dětská herna , učebna vnitřní a venkovní

- dětské hřiště, vzduchová trampolína, fotbalové a volejbalové hřiště

- venkovní altány a terasy s posezením

- půjčovna společenských her a sportovních potřeb

- zahradní bazén pro děti

- možnost objednání animačního programu

Web : www.uskaly.cz/
Email : rezervace@uskaly.cz
Datum vložení : 22.02 15:01 - 2016

Datum vložení : 19.02 15:13 - 2015

IDEÁLNÍ PROSTŘEDÍ PRO POBYTY S DĚTMI

Volné termíny v penzionu:  2. 1.-13.4.; 17.-20.4.; 26.-29.4. 2015

Web: www.uskaly.cz; e-mail: rezervace@uskaly.cz; t.č. 734 596 586

- vhodné pro MŠ, ZŠ, ZUŠ, rodiny s dětmi

- pokoje s vlastním sociálním zařízením;

- nově rekonstruovaný objekt

- pokoje s vlastním sociálním zařízením

- dvoulůžkové až čtyřlůžkové chatičky

- dětské hřiště, vzduchová trampolína, fotbalové a volejbalové hřiště