Doporučené firmy

Nainstalujte si flash player.

Rekreační areál Poslův Mlýn

Firma : Rekreační areál Poslův Mlýn
Ulice : Poslův Mlýn 976
Město : Doksy u Máchova jezera
Kraj : Liberecký

Kontaktní osoba : Mgr. Jana Kalousová,MBA

IČO : 61534625        DIČ : CZ61534625

Telefon: 734 596 586     Mobil:734596586
Telefon: 734 596 586     Telefon: 739366366

Url : www.posluvmlyn.cz

Popis činnosti :

Rozlehlý Rekreační areál Poslův Mlýn je situován na břehu Poselského rybníka v Doksech u Máchova jezera s nádherným výhledem na hrad Bezděz. Překrásná příroda, klid, množství cyklostezek a turistických tras jsou jako stvořené pro klidnou rekreaci. Specializujeme se především na školy v přírodě, školní výlety, taneční a sportovní soustředění, dětské tábory, handicapované klienty, adaptační kurzy středních škol, mateřská centra a rodiny s dětmi.

Nabídka pro Mateřské, Základní, Střední školy, Gymnázia, sportovní oddíly, Mateřská centra apod.:

Ubytování pro celé třídy na jedné chodbě pod jedním uzamčením se společným sociálním zařízením;  ubytování v bungalovech, kde vždy 2 pokoje (4L,6L) mají společné sociální zařízení;  ubytování v chatkách; všechna sportoviště, služby, herny, tělocvičny, vybavené učebny  zdarma; výborná domácí strava 5 x denně včetně pitného režimu (možnost balíčků na cestu a druhé večeře);  v případě požadavků lze zajistit dietní stravování dětí (bezlepková dieta, vegetariánská strava apod.);  místo pro pořádání společenských večerů, diskoték, táboráků, grilování apod.

Nabídka pro pedagogy:

Na každých 15 platících dětí má 1 pedagog ubytování a stravu zdarma (neplatí v měsících červenec a srpen).

A proč právě k nám?

Oplocený, bezpečný areál v klidném a tichém prostředí; nepřeberné množství venkovních sportovišť; dětská hřiště; velká vzduchová trampolína; vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody; v případě nepřízně počasí k dispozici klubovny, herny, učebny, tělocvična; zrcadlový sál, velký párty stan; výborná domácí strava přizpůsobená dětským kolektivům; pestrá nabídka výletů do okolí; kvalitní služby; velmi příznivé ceny; individuální a lidský přístup ke klientům; kvalitní animační programy pro děti a dospělé. V bezprostředním okolí můžete využít golfové hřiště a Areál pevných kontrol pro orientační běh.

Více informací naleznete na www.posluvmlyn.cz.

Nabídka od Rekreační areál Poslův Mlýn pro školy :

PŘÍJEMNÝ POBYT S DĚTMI NA POSLOVĚ MLÝNĚ

Plánujete dovolenou s dětmi, potřebujete ubytování pro sportovní či taneční soustředění? Organizujete letní tábor, školu nebo školku v přírodě? Nevíte, kam jet se svou třídou na adaptační kurz?  Potřebujete vhodné prostředí pro handicapované klienty? Chcete si svou dovolenou opravdu užít? Pak neváhejte a zamluvte si svůj termín u nás.

Využijte nabídky posledních volných termínů. Můžeme nabídnout kvalitní ubytování a stravování za příznivé ceny, vybavené učebny, tělocvičnu, zrcadlový sál, velkou vzduchovou trampolínu a ostatní atrakce pro děti.

www.posluvmlyn.cz; rezervace@posluvmlyn.cz;  734 596 586

- objekty vhodné pro MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ, firmy, handicapované klienty, mateřská a rodinná centra, pobyty seniorů

- ideální  pro pořádání dětských táborů, škol v přírodě, sportovních a tanečních soustředění, školení, firemních akcí, adaptačních kurzů

V areálu budete mít k dispozici velkou tělocvičnu (160 m2), vybavené učebny, herny, dětská hřiště, venkovní sportoviště a zrcadlový sál.

Jistě Vás okouzlí romantické prostředí Máchova kraje, které skýtá nepřeberné množství výletů.

Budete mít možnost objednat si zážitkové programy od základny animátorů.

Děti jistě uvítají zábavu na velké vzduchové trampolíně.

Využijte nabídky volných termínů pro školy v přírodě a posledních volných termínů letních pobytů!

Informace o dalších volných termínech naleznete na:

Web : www.posluvmlyn.cz
Datum vložení : 22.02 15:02 - 2016

PŘÍJEMNÝ POBYT S DĚTMI NA POSLOVĚ MLÝNĚ

www.posluvmlyn.cz; rezervace@posluvmlyn.cz;  734 596 586

Budete mít možnost objednat si zážitkové programy od základny animátorů.

Děti jistě uvítají zábavu na velké vzduchové trampolíně.

Informace o dalších volných termínech naleznete na:

Web : www.posluvmlyn.cz
Datum vložení : 17.06 09:10 - 2015